Yurdumuz

 • Yurdumuz Afyonkarahisar ilinde Afyon Kocatepe Üniversitesi erkek öğrencilerine barınma hizmeti veren, Afyon’da ilk ve tek takdir belgeli öğrenci yurdudur. Ayrıca, 200 öğrenci kapasitesi, sabah ve akşam yemekleri, odalara özel televizyon ve buzdolabı, 1, 2, 3, 4 ve 6 kişilik odalar ile öğrencilere evlerini aratmayacak en iyi hizmeti vermektedir. Öğrencilerimizin hayatını kolaylaştırmak ve ihtiyaçlarına en güzel şekilde cevap vermek için çamaşırhanemiz ve ütü hizmetlerimiz 7 gün 24 saat faal durumda bulunmaktadır. Yurdumuzu ve imkanlarımız görmeden karar vermeyin.

  Yurdumuz okula olan yakın mesafesiyle (50 mt), öğrencilerimiz için idealdir. Ayrıca servislere yürüyüş mesafesinde olup, her yere ulaşımı kolaydır.

  Yurdumuzda sıcak su Sabah 7 den gece saat 24 e kadar verilmektedir. Odalarımızın her birinde televizyon, buzdolabı ve özel banyo bulunmaktadır.

 • Yurdumuz geniş imkanı ile 5 farklı oda seçeneği sunmaktadır:

  1 Yataklı Odalar:

  Bir yataklı odalarımız kişiye özel odalarımızdır. Bu odalarımızda özel olarak yatak, dolap, çalışma masası, kitaplık, Bu imkanlar ile öğrencilerimiz rahat etmekte huzurlu sakin bir ortamda ders çalışabilmektedir.

  2 Yataklı Odalar:

  İki kişilik odalarımız ikili ranza veya ikili karyola tip yataklı odalarımızdır. Bu odalarımızda da her öğrenciye özel kitaplıklı çalışma masası, sandalye ve özel elbise dolabı bulunmaktadır.

  3 Yataklı Odalar:

  Üç kişilik odalarımız ikili ranza ve tekli karyola tip yataklı odalarımızdır. Bu odalarımızda da her öğrenciye özel kitaplıklı çalışma masası, sandalye ve özel elbise dolabı bulunmaktadır.

  4 Yataklı Odalar:

  Dört yataklı odalarımız ranza tip yataklı odalarımızdır. Bu odalarımızda da her öğrenciye özel kitaplıklı çalışma masası, sandalye ve özel elbise dolabı bulunmaktadır.

  6 Yataklı Odalar:

  Altı yataklı odalarımız 3 adet ranzadan oluşan yataklı odalarımızdır. Bu odalarımızda da her öğrenciye özel kitaplıklı çalışma masası, sandalye ve özel elbise dolabı bulunmaktadır.