Yurdumuz

 • Yurdumuz Afyonkarahisar ilinde Afyon Kocatepe Üniversitesi erkek öğrencilerine barınma hizmeti veren, Afyonda ilk ve tek takdir belgeli öğrenci yurdudur. 174 kişilik öğrenci kapasitesi, sabah ve akşam yemekleri, 1, 2, 3 ve 4 kişilik odalar, okullara servis hizmeti, her yere yürüyerek yakın mesafede, Afyon’da eski Garaj karşısında öğrencilerine evlerini aratmayacak en iyi hizmeti vermektedir.Öğrencilerimizin hayatını kolaylaştırması için 2 adet çamaşır makinemizle çamaşır hanemiz 7 gün 24 saat hizmetindedir.
  Yurdumuzu ve imkanlarımız görmeden karar vermeyin.Afyon Kocatepe Üniversitesi Bünyesinde bulunan Ahmet Necdet Sezer Kampüsüne Karşıyaka minübüsleri çalışmaktadır. Bu minibüsler yurdumuz kapısı önünden geçmektedir, ayrıca şehir merkezine giden tüm minibüsler yurdumuzun önünden geçmektedir.Ali Çetinkaya Kampüsüne ise Özdilek minibüsleri çalışmaktadır.Yurdumuzda sıcak su Sabah 7 den gece saat 24 e kadar verilmektedir. Odalarımızın her birinde banyolar bulunmaktadır.

 • Yurdumuz geniş imkanı ile 4 farklı oda seçeneği sunmaktadır:
  1 Yataklı Odalar:
  Bir yataklı odalarımız kişiye özel odalarımızdır. Bu odalarımızda özel olarak yatak, dolap, çalışma masası, kitaplık, Bu imkanlar ile öğrencilerimiz rahat etmekte huzurlu sakin bir ortamda ders çalışabilmektedir.
  2 Yataklı Odalar:
  İki kişilik odalarımız ikili ranza veya ikili karyola tip yataklı odalarımızdır. Bu odalarımızda da her öğrenciye özel kitaplıklı çalışma masası, sandalye ve özel elbise dolabı bulunmaktadır.
  3 Yataklı Odalar:

  Üç kişilik odalarımız ikili ranza ve tekli karyola tip yataklı odalarımızdır. Bu odalarımızda da her öğrenciye özel kitaplıklı çalışma masası, sandalye ve özel elbise dolabı bulunmaktadır.
  4 Yataklı Odalar:
  Dört yataklı odalarımız ranza tip yataklı odalarımızdır. Bu odalarımızda da her öğrenciye özel kitaplıklı çalışma masası, sandalye ve özel elbise dolabı bulunmaktadır.